Įrenginių gamintojas – Traidenis

Įrenginių gamintojas. Vienas populiariausių biologinių valymo įrenginių gamintojų Lietuvoje yra UAB Traidenis. Tai pirmoji įmonė mūsų šalyje, kuri valymo įrenginius pradėjo gaminti iš stiklaplasčio. Įrenginių gamintojas savo veiklą pradėjo nuo 1996 metų.

Įrenginių gamintojas

įrenginių gamintojas

Nuotekų valymo įrenginių gamintojas UAB Traidenis turi verslo sėkmės garantus.

 • Misiją – kuri užtikrina švarią aplinką ir rūpinasi žmogumi. Gaminant įrenginius iš stiklaplasčio Traidenis siekia švariausios Nemuno upės bei jos baseino švariausio vardo šalyje;
 • Viziją – turinti tarptautinį įmonių tinklą bendrovė siekia tapti patraukliausia įmone Rytų Europoje, kuri gamina biologinius nuotekų valymo įrenginius;
 • Bendrovės Traidenis vertybės yra profesionalumas, kokybė, laimėjimai mokslo ir technologijų srityje, darbas komandoje, atsakingumas ir pasitikėjimas partneriais ir darbuotojais. Pagarba vieni kitiems.

Naudinga pasidomėti:

Ką siūlo bendrovė Traidenis

Praeitame amžiuje pradėjusi savo veiklą bendrovė turi itin platų gaminių asortimentą. Kiekvienas gaminys atitinka visus saugumo bei aplinkos apsaugos reikalavimus. Todėl bendrovė yra tokia sėkminga ir šiai dienai siūlo įrengimus nuotekų valymui ne tik buičiai, bet ir pramonės sektoriams.

 • Individualių namų buitinių nuotekų biologinio valymo įrengimai;
 • Moduliniai nuotekų valymo įrenginiai gyvenvietėms;
 • Valymo įrenginiai pramonių nuotekų valymui;
 • Naftos produktų gaudyklės;
 • Geležinkeliams – naftos produktų surinkimo sistema;
 • Smėliagaudės;
 • Riebalų gaudyklės;
 • Nuotekų siurblinės.

Kaip matote, bendrovė Traidenis ne veltui tokia garsi ne tik Lietuvoje. Bendrovės atstovybę galima rasti net ir Kuveite. Greičiausiai, kad be kokybės ir profesionalumo tokios sėkmės pasiekti nebūtų buvę įmanoma. Tai leis priimti praktišką sprendimą renkantis valymo įrenginį.

Kiek kainuoja valymo įrenginiai

Uždavus tokį paprastą klausimą, kiek kainuoja Traidenio valymo įrenginiai greičiausiai sulauktume klausimo atgal, ir koks valymo įrenginys Jus domina? Tikėtina, kad ir bendrovės vadovas Jums neatsakytų į klausimą dėl kainos kol nesužinotų ko ieškote, tikitės, kokie pajėgumai ir kokie norimi gauti rezultatai. Kaina neturėtų būti pagrindinis kriterijus pirkti ar atsisakyti vieno ar kito įrenginio. Sutikite, perkate ne valymo įrenginių kainą, bet Traidenio pagamintą nuotekų valymo produktą, kuris, pirma, privalo atlikti numatytas funkcijas – valyti nuotekas, antra – apsaugoti Jus ir Jūsų namų aplinką.

Kainos pramonei – kitokios

Jei bendrovės Traidenis pagamintais produktais ar individualiais projektais domisi pramonės atstovai, net ir jie neišgirs tikslios valymo įrenginių kainos paprasto skambučio metu. Kainos nėra fiksuotos, nes jos kinta dėl valymo įrenginių pajėgumų ir techninių funkcijų. Pavyzdžiui, jei paprastos kavinės riebalų gaudyklė gali kainuoti kiek keli šimtai, tiek keli tūkstančiai eurų. Tai nėra tik noras uždirbti kuo daugiau. Kaina skaičiuojama nuo techninių reikalavimų. Todėl suprantama, kad kelis šimtus kainuojantys valymo įrenginiai neatliks funkcijų, kurias pajėgs daugiau kainuojančios valymo sistemos. Tad tikslią kainą galima sužinoti tik individualaus užklausimo metu.

Jei ieškote kokybiško saugumo savo aplinkai ir savo šeimai, bendrovės Traidenis valymo įrenginiai – geriausias pasirinkimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *